جشنواره وبلاگ نویسی سلامت

نخستین جشنواره وبلاگ نویسی سلامت کلید خورد. این جشنواره با هدف توسعه هر چه بیشتر محتوای اینترنت توسط کاربران در حوزه بهداشت، سلامت و مسائل پزشکی راه اندازی شده است. 

نخستین جشنواره وبلاگ نویسی سلامت کلید خورد. این جشنواره با هدف توسعه هر چه بیشتر محتوای اینترنت توسط کاربران در حوزه بهداشت، سلامت و مسائل پزشکی راه اندازی شده است.

وبلاگ و وبلاگ نویسی در ایران عمری هفت ساله دارد، اما با این وجود توانسته تا جایگاه خود را به خوبی در تولید محتوا پیدا کند. تا امروز بیش از سه میلیون وبلاگ ثبت شده در ایران وجود دارد و از این تعداد در حدود نیم میلیون وبلاگ فعال وجود دارد. چه اینکه ساخت وبلاگ و تولید محتوای الکترونیک هم از راه اندازی یک سایت بسیار ساده تر می باشد و هم از انعکاس دیدگاه ها و نوشته های به صورت سنتی.

امروزه سلامت یکی از مهمترین حوزه های توجه برای تک تک افراد جامعه به حساب می آید. اگر چه مباحث مربوط به علم سلامت شامل رشته های پرستاری، پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و ... علوم تخصصی به حساب می آیند، اما همواره تلاش متخصصان و پژوهشگران و علاقه مندان به این حوزه بر آن بوده است تا آنچه که قابل ارائه به عموم مردم می باشد در اختیار آنان قرار بگیرد.

جشنواره وبلاگ نویسی سلامت تلاشی است در راستای افزایش سطح اطلاعات حوزه بهداشت، سلامت و پزشکی در محیط اینترنت توسط متخصصان، پژوهشگران، دانشجویان و سایر علاقه مندان به این حوزه.

این جشنواره از سوی سایت پرشین بلاگ با همکاری مجموعه های مرتبط با حوزه سلامت برگزار می گردد.

از جمله اهداف این جشنواره می توان به این موارد اشاره کرد :

  • قدردانی و انگیزه بخشی به فعالان وبلاگ نویسی در حوزه سلامت
  • توسعه هر چه بیشتر وبلاگ های مربوط به حوزه سلامت با توجه به اهمیت این موضوع
  • تدوین مجموعه آثار ارسالی و وبلاگ های موجود در این زمینه

اهداف

 ١– تقویت وبلاگ های موجود در حوزه سلامت
2 – گسترش محتوای موجود در اینترنت در حوزه سلامت
3 – استفاده از توان متخصصان و صاحب نظران در این زمینه در جهت استانداردسازی محتوای تولید شده
4 – حمایت از وبلاگ های برگزیده و تشویق آن ها به ادامه راه

آدرس سایت :

  http://blogfestival.com/salamat/

لینک شرایط و نحوه ثبت نام :

http://blogfestival.com/salamat/register.php

 

/ 2 نظر / 35 بازدید
پری

ممنون به خاطر اطلاع رسانیتون[گل]

عزیز کمالی

سلام دوست عزیز وقدیمی خودم خوشحال هستم که هنوز به کارتان ادامه میدهید سری به مابزن راستی در خصوص برگزاری همایش های ایمنی آمادگی هر گونه همکاری هستیم