ریسک راننده بیل مکانیکی، کارگر مدفون شده زیر خاک را نجات داد

در اثر ریزش دیواره چاه و مدفون شدن کارگر اشکذری؛

ریسک راننده بیل مکانیکی، کارگر مدفون شده زیر خاک را نجات داد ریسک راننده بیل مکانیکی، کارگر مدفون شده زیر خاک را نجات داد +عکس

یک کارگر حفاری در اشکذر که مشغول حفر چاه به منظور رفع مشکل ترکیدگی لوله آب بود، در اثر ریزش دیواره چاه زیر انبوه خاک ها گرفتار شد که با ریسک راننده بیل مکانیکی جان سالم به در برد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا ؛ ابوالفضل روشندل راننده بیل مکانیکی در گفت وگو با خبرنگار یزد رسا از ، ماجرا را اینگونه شرح داد؛ زمانیکه مشغول کار در بلوار دانشجو روبه روی دانشگاه آزاد اشکذر بودیم ناگهان به علت سست بودن دیواره چاه حجم زیادی از خاک دیواره که به اندازه سه ماشین خاک می شد بر سر کارگر درون چاه ریخت.

روشندل افزود: تصمیم گیری در آن لحظه خیلی سخت بود و زمان احتمال زنده ماندن کارگر زیر آن همه خاک را کم تر می کرد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه واقعه ای مشابه این حادثه را قبلا دیده بودم، سریع تصمیم خود را گرفته و برای نجات او اقدام کردم.

این راننده بیل مکانیکی افزود: با اینکه میدانستم ممکن است کارگر آسیب جدی ببیند ولی تصمیم گرفتم تا با بیل مکانیکی کارگر را از زیر خاک ها بیرون بیاورم.

وی با بیان اینکه در آن شرایط هیچ فکر دیگری کار ساز نبود گفت: هرچند می دانستم که ممکن است تا با برخورد بیل مکانیکی آسیب جدی به وی وارد شود اما ریسک کردم و زنده ماندن او را ترجیح دادم.

روشندل خواست خدا را تنها عامل نجات جان کارگر دانست و تاکید کرد: با وجود مدت زمان یک دقیقه ای که کارگر زیر خاک ها مدفون شده بود و امکان تنفس نداشت و از طرفی، احتمال برخورد بیل با بدن وی زیاد بود، در کمال تعجب کارگر بدون کمترین خراشی جان سالم به در برد.

 
/ 0 نظر / 43 بازدید